Pradžia

Naujienos

Laikraštis

Projektai

Gamta

Turizmas

Publikacijos

Kontaktai

lt de en
Sargelių bendruomenės centras

Burtai. Kada reikia burtis?!

Visais laikais žmones domino ateitis - kokia ji? Kas manęs laukia? Koks bus mano vyras? Kokia mano jaunystė? Kokia mano senatvė? Klausimai, kurie neduoda ramybės gimus kūdikiui, auginant mažą vaiką, patyrus pirmus meilės potyrius ar nerandant sau poros. Kas tie burtai? Ar jie svarbūs mūsų gyvenime? Ar jie kažką reiškia?

Senovėje dažniau buvo buriamasi ilgais rudens - žiemos vakarais, nes tuomet ilgesni vakarai, daugiau tamsos, o su tamsa ateina nežinomybės, nerimo, baimės ir tuo pačiu vilties, jausmai.

Buriamasi

----

Griežtai draudžiama dr. Daivos Šeškauskaitės paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Daiva Šeškauskaitė arba http://sargeliai.org/ kaip šaltinį.

http://sargeliai.org/ / Daiva Šeškauskaitė Jums tiekia kokybišką nemokamą turinį. Jūs atsidėkotumėte mums, jei dalintumėtės šiuo tekstu siųsdami jo nuorodą, o ne kopijuodami tekstą http://sargeliai.org/

grįžti

2012 lapkričio 29 d., 17:10
© Sargelių bendruomenės centras, info@sargeliai.org