Pradžia

Naujienos

Laikraštis

Projektai

Gamta

Turizmas

Publikacijos

Kontaktai

lt de en
Sargelių bendruomenės centras

Sveiki atvykę - Welcome - Willkommen

Papušinys

Sargeliai. Sargelių mokslo, kultūros ir meno centras — Asociacijoje 75 nariai, 3 mokslo daktarai, ūkininkai, bedarbiai, jaunimas. Ekspertai etnologijos, antropologijos, religijotyros, etnobiologijos, biologijos, entomologijos, rekreacijos ir turizmo, socialinės praktikos, vaikų ir jaunimo rekreacijos srityse tai Sargelių, Burbiškių, Papušinio, Tautušių, Tendžiogalos, Žaiginio, Maižiškių, Paluknio, Litvinų, Liaubarų ir kitų kaimų žmonių bendruomenė, turinti apie šimtą narių.

Sargelių mokslo, kultūros ir meno centras. Įsteigta vaikų dienos centras, kuris veikia kiekvieną dieną. Veiklos: švietimo lavinimo, senjorų, jaunimo ir vaikų užimtumas, laisvalaikio organizavimas, aplinkosauga, vaikų ir jaunimo stovyklos, padedant senjorams kiekvieną vasarą, pagalba skurstantiems, socialiai remtiniems, socialinių, materialinių ir ekologinių gyvenimo sąlygų gerinimas. Konferencijų, renginių, edukacinių programų organizavimas ir teikimas, veikia amatų kiemas: molio, odos, duonos kepimo, šiaudų, medžio, karoliukų, dekupažo, ir kt. veiklos. Mokslinė veikla aplinkosaugos, etnobiologijos, etnologijos, religijotyros, baltų religijos, moterų ir vyrų santykių veiklos

Ophrys insectifera

Lietuvoje ypatingai retas musinis ofris, aptiktas dvejose vietose netoli Sargelių kaimo, buvo pasirinktas centro simboliu.

2016 kovo 03 d., 15:15
© Sargelių bendruomenės centras, info@sargeliai.org