Homepage

News

Projects

Nature

Tourism

Publications

Contacts

lt de en
Sargeliai Community

2014-05-10

Kas parduos dramblį brangiau?

Jaunimo (ne)darbo problema: iniciatyvos ir siekimas jų įgyvendinimo

Visada reikia pozityviai pažvelgti į pasakymą: susirasti darbą. Kompleksiškas sprendimas. Verslumo mokytis reikia nuo jaunų dienų. Verslininkai turėtų būti motyvuoti ir suinteresuoti priimti praktikantus. Patys jaunuoliai turėtų nesnausti: kurti savo verslą ar ieškoti analogiškų sprendimų. Savanoriavimas, visuomeniškumas duoda darbo vaisius. Dirbant ir padedant galima susikurti darbo vietą.

rodyti visą...

Dalinimasis! Dėkingumas!

Noras duoti! Noras padėti! Džiaugsmas gauti! Dalintis tuo, ką turi! Duoti tai - ką gali!

Kas tai? Savanorystė tampa įprastu reiškiniu, gebančiu suartinti žmones, padėti vieni kitiems. Vieni padeda, kiti - tik apkalba, vieni nori padėti, kiti - pavydi. Sako, jei padeda - dėkingumo nelauk.

rodyti visą...

Sargelių b. centras! Ką galima apie jį pasakyti?

Pokalbis su dr. Daiva Šeškauskaite

Sargelių b. centras - tai organizacija, vienijanti atskirų kaimų žmones, norinčius padėti vienas kitam. Aišku, daugiausia tenka vadovui, nes veikla atsiremia į pinigus. Neturi pinigų, negali patenkinti mažiausio poreikio - užsimokėti už elektrą, komunalines paslaugas. Taip ratas sukasi. Reikia rašyti projektus, kad organizacija išgyventų kaip vienetas. Sargeliai yra pavadinimas mažo kaimo, kuris yra Raseinių ir Ukmergės r.! Mes esame Raseinių r.

rodyti visą...

Islandija

2010-02-12 21:32
© Sargeliai Community, info@sargeliai.org